Dodaj darmowe ogłoszenie

Wybierz kategorię

 tylko amerykańskie, tylko ogłoszenia

Ogłoszenia Acura

  Acura to marka samochodów produkowana przez japoński koncern Honda, doskonale znany na europejskim rynku. Pierwsze Acury powstały w 1986 roku, jednak nie zostały rozpowszechnione na rynku japońskim, a poza nim. Luksusowe samochody wykonane przez hondę, noszą właśnie nazwę Acura i są sprzedawane na rynku amerykańskim, chińskim, meksykańskim, hongkońskim i kanadyjskim.

 

 Specyfika tych pojazdów polega na sportowym wyposażeniu i wyglądzie oraz podwyższonym standardzie. Wprowadzenie do sprzedaży Acury okazało się swego rodzaju przełomem, ponieważ inne koncerny po jej debiucie również odważyły się na wstąpienie na rynek amerykański. Prekursorem luksusowych modeli Hondy okazała się Acura Legend, napędzana silnikiem V6. Fenomenem stał się także model NSX, typowo sportowych, z napędem na tylną oś, który śmiało nazywany jest konkurentem Porsche, czy Ferrari.

 

  Obecnie produkuje się sześć modeli Acury, mianowicie: TSX, TLX, RLX, RDX, MDX oraz najnowszy, powstały w 2012 roku ILX. Stale można kupić na rynku wtórnym pojazdy, których produkcja dobiegła końca – CL, EL, CSX, Integra, Legend, NSX, TL, RL, RSX, SLX,ZDX i Vigor.

 

  Trzeba zaznaczyć, że w Europie zakup nowej Acury odbywa się na specjalne zamówienie, dokładniej w Wielkiej Brytanii.

Filtr Ogłoszeń
Lista Ogłoszeń

evaria cześci do samochodów usa

usauta
Rozumiem

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »